- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 105 cm |
| Adâncime | 31 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Greutate | 7 Kg |
| Тип захранване | Бутилка |
| Funcții | Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Culoare | Alb |
| Lăţime | 34 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Tipul operației | Без компресор |