- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 105 cm |
| Βάθος | 31 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Βάρος | 7 Kg |
| Тип захранване | Бутилка |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 34 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Τύπος λειτουργίας | Без компресор |