- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 86 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Захранване | Мрежово |
| Цвят | Бял |
| Ширина | 29 cm, 29 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Гаранция | 24 месеца, 24 месеца |