- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 86 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Culoare | Alb |
| Lăţime | 29 cm, 29 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Garanție | 24 luni, 24 luni |