- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 86 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 29 cm, 29 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Εγγύηση | 24 μήνες, 24 μήνες |