- -17,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 97 cm |
| Дълбочина | 31 cm |
| Дължина | 31 cm |
| Захранване | Мрежово |
| Тегло | 9.2 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Функции | Топла вода 5 л/ч, Защита от прегряване |
| Цвят | Бял |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Тип функциониране | За студена вода, За топла вода |
| Гаранция | 24 месеца |