- -17,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 97 cm |
| Βάθος | 31 cm |
| Μήκος | 31 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Βάρος | 9.2 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Λειτουργίες | Ζεστό νερό 5 l/h, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρώμα | Λευκό |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Τύπος λειτουργίας | Για κρύο νερό, Για ζεστό νερό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |