- -17,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 97 cm |
| Adâncime | 31 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Greutate | 9.2 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Funcții | Apa calda 5 L/h, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Culoare | Alb |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Tipul operației | Pentru apă rece, Pentru apă caldă |
| Garanție | 24 luni |