- Нов продукт
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 42.35 cm |
| Дълбочина | 23.95 cm |
| Захранване | Механично (чрез налягане от CO2 цилиндър) |
| Материал | Стомана |
| Тегло | 1.28 Kg |
| Функции | Без BPA, Газиране |
| Цвят | Черен |
| Ширина | 12.45 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Гаранция | 24 месеца |