- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 42.35 cm |
| Βάθος | 23.95 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μηχανική (μέσω πίεσης από φιάλη CO2) |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Βάρος | 1.28 Kg |
| Λειτουργίες | Χωρίς BPA, Газиране |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλάτος | 12.45 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Εγγύηση | 24 μήνες |