- Produs nou
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 42.35 cm |
| Adâncime | 23.95 cm |
| Alimentare electrica | Mecanic (prin presiunea dintr-o butelie de CO2) |
| Material | Oţel |
| Greutate | 1.28 Kg |
| Funcții | Fara BPA, Priviind |
| Culoare | Negru |
| Lăţime | 12.45 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Garanție | 24 luni |