- Нов продукт
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 33.6 cm |
| Дължина | 40.4 cm |
| Захранване | Мрежово |
| Капацитет на филтриране | 100 l |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Ширина | 22.1 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Тип функциониране | За студена вода, За топла вода |
| Гаранция | 24 месеца |