- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 33.6 cm |
| Lungime | 40.4 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Capacitatea de filtrare | 100 l |
| Culoare | Inox, Negru |
| Lăţime | 22.1 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Tipul operației | Pentru apă rece, Pentru apă caldă |
| Garanție | 24 luni |