- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 33.6 cm |
| Μήκος | 40.4 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Ικανότητα διήθησης | 100 l |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Πλάτος | 22.1 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Τύπος λειτουργίας | Για κρύο νερό, Για ζεστό νερό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |