- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 106.2 cm |
| Дължина | 34 cm |
| Тегло | 17.1 Kg |
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Ширина | 39 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Cu compresor |
| Тип функциониране | За студена вода, За топла вода |
| Гаранция | 24 месеца |