- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 520 W
- Ισχύς θέρμανσης: 420 W
- Ισχύς ψύξης: 100 W
- Χωρητικότητα ζεστού νερού: 5 l/h (85-95°C)
- Χωρητικότητα κρύου νερού: 4 λ/ώρα (12-15°C)
- Απόδοση παγομηχανής: 8 kg/24 ώρες
- Συμπιεστής
- Ψυκτικό μέσο: R600a / 38 g
- Σύστημα πλήρωσης: Κάτω πλήρωση της φιάλης
- Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 34 x 39 x 106,2 εκ.
- Βάρος: 17,1 kg
- Χρώμα: Μαύρο
Λειτουργίες:
- Ζεστό νερό
- Κρύο νερό
- Παγομηχανή
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 106.2 cm |
| Μήκος | 34 cm |
| Βάρος | 17.1 Kg |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Πλάτος | 39 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | С компресор |
| Τύπος λειτουργίας | Για κρύο νερό, Για ζεστό νερό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |