- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 520 W
- Putere de încălzire: 420 W
- Putere de răcire: 100 W
- Capacitate apă caldă: 5 l/h (85-95 °C)
- Capacitate apă rece: 4 l/h (12-15 °C)
- Capacitate generator de gheață: 8 kg/24 ore
- Compresor
- Agent frigorific: R600a / 38 g
- Sistem de alimentare: Alimentare inferioară a bidonului
- Dimensiuni (L x l x H): 34 x 39 x 106,2 cm
- Greutate: 17,1 kg
- Culoare: Negru
Funcții:
- Apă caldă
- Apă rece
- Generator de gheață
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 106.2 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Greutate | 17.1 Kg |
| Culoare | Argint, Negru |
| Lăţime | 39 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | С компресор |
| Tipul operației | Pentru apă rece, Pentru apă caldă |
| Garanție | 24 luni |