- -15,34 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Бежов, Бял |
| Материал | Полиестер |
| Функции | Защита от прегряване |
| Част от тялото | Тяло, Крака, Гръб, Глава, Рамена, Колене, Лакът |
| Използване за | Затопляне, Болки в гърба |
| Мощност | 120 W |
| Захранване | Мрежово |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Нива температура | 4 |
| Ширина | 140 cm |
| Дължина | 160 cm |