- -15,34 €
- Stoc epuizat
![]()
Pentru iubitorii de caldura si pentru persoanele care sunt in mod constant infrigurati- patura electrica Rosberg R58510AD va va oferi caldura relaxanta si confort. O solutie ideala pentru oricine cauta o sursa suplimentara de caldura toamna si iarna. Patura electrica ajuta la relaxarea muschilor si imbunatateste circulatia sangelui, este recomandata si pentru tratamentul simptomelor de artrita si reumatism. Va va permite sa va odihniti cu placere intr-un pat cald in doar cateva minute dupa pornirea paturii electrice. Patura este realizata din material moale si bland. Controlerul de temperatura va permite sa alegeti nivelul de temperatura si sa asigurati protectie impotriva supraincalzirii.
CARACTERISTICI
- Dimensiuni: inaltime 160 cm, latime 140 cm
- Marimea este potrivita pentru doua persoane
- Usor de gestionat
- 2 setări de temperatură cu indicator LED
- Material: poliester
- Protectie la supraincalzire
- Putere: 2x60W (120W)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Pentru iubitorii de caldura si pentru persoanele care sunt in mod constant infrigurati- patura electrica Rosberg R58510AD va va oferi caldura relaxanta si confort. O solutie ideala pentru oricine cauta o sursa suplimentara de caldura toamna si iarna. Patura electrica ajuta la relaxarea muschilor si imbunatateste circulatia sangelui, este recomandata si pentru tratamentul simptomelor de artrita si reumatism. Va va permite sa va odihniti cu placere intr-un pat cald in doar cateva minute dupa pornirea paturii electrice. Patura este realizata din material moale si bland. Controlerul de temperatura va permite sa alegeti nivelul de temperatura si sa asigurati protectie impotriva supraincalzirii.
CARACTERISTICI
- Dimensiuni: inaltime 160 cm, latime 140 cm
- Marimea este potrivita pentru doua persoane
- Usor de gestionat
- 2 setări de temperatură cu indicator LED
- Material: poliester
- Protectie la supraincalzire
- Putere: 2x60W (120W)
Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Bej, Alb |
| Material | Poliester |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Zona corporala | Corp, Picioarele, Înapoi, Cap, Arme, Genunchii, Cot |
| Destinat pentru | Încălzire, Dureri de spate |
| Putere | 120 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Trepte temperatura | 4 |
| Latime | 140 cm |
| Lungime | 160 cm |