- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Μπεζ, Λευκό |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Μέρος του σώματος | Σώμα, Πόδια, Αυχένας, Κεφαλή, Ώμοι, Γόνατα, Ο αγκώνας |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα, Болки в гърба |
| Εξουσία | 120 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Πλάτος | 140 cm |
| Μήκος | 160 cm |