- Изчерпано
Двойно електрическo одеяло Аyco
Забрави за студа вкъщи
Одеялото е изработено от мек и нежен полар, изключително приятен на допир. То е достатъчно широко и разполага с 2 степени на нагряване както и с 2 терморегулатора - нагряването на двете зони е независимо едно от друго.
- Защита против прегряване
- Бързо време за загряване
- 2 нива на температура
- Отделящи се кабел и терморегулатор
- Размери: 160х140 см
- Материя: Полар
- Мощност: 2х60W
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Двойно електрическo одеяло Аyco
Забрави за студа вкъщи
Одеялото е изработено от мек и нежен полар, изключително приятен на допир. То е достатъчно широко и разполага с 2 степени на нагряване както и с 2 терморегулатора - нагряването на двете зони е независимо едно от друго.
- Защита против прегряване
- Бързо време за загряване
- 2 нива на температура
- Отделящи се кабел и терморегулатор
- Размери: 160х140 см
- Материя: Полар
- Мощност: 2х60W
Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Бежoв |
| Част от тялото | Тяло |
| Използване за | Затопляне |
| Мощност | 120 W |
| Захранване | Мрежово |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Нива температура | 2 |
| Ширина | 140 cm |
| Дължина | 160 cm |