- Stoc epuizat
Patura cu incalzire electrica AYCO
- Ajuta la indepartarea tuturor tipurilor de nevralgii , precum si calmarea muschilor rigizi
- Inbunatateste circulatia sangelui-va ajuta sa va relaxati si sa va incalziti atunci cand este racoare in casa
- Asigura o distributie uniforma si rapida a calduri
- Este dotata cu protectie la supraincalzire
- Consum de energie 2x60 wati
- 2 trepte de incalzire
- Este recomandata spalarea manuala in apa calduta numai dupa deconectarea cablului de alimentare electrica
- Dimensiune 160x140cm
- Patura este foarte moale si placuta la atingere
- Asigura confortul unui somn cald
- Scurt timp de incalzire
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Patura cu incalzire electrica AYCO
- Ajuta la indepartarea tuturor tipurilor de nevralgii , precum si calmarea muschilor rigizi
- Inbunatateste circulatia sangelui-va ajuta sa va relaxati si sa va incalziti atunci cand este racoare in casa
- Asigura o distributie uniforma si rapida a calduri
- Este dotata cu protectie la supraincalzire
- Consum de energie 2x60 wati
- 2 trepte de incalzire
- Este recomandata spalarea manuala in apa calduta numai dupa deconectarea cablului de alimentare electrica
- Dimensiune 160x140cm
- Patura este foarte moale si placuta la atingere
- Asigura confortul unui somn cald
- Scurt timp de incalzire
Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Bej |
| Zona corporala | Corp |
| Destinat pentru | Încălzire |
| Putere | 120 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Trepte temperatura | 2 |
| Latime | 140 cm |
| Lungime | 160 cm |