- Χωρίς απόθεμα
Διπλή ηλεκτρική κουβέρτα Ayco
Ξεχάστε το κρύο στο σπίτι
Η κουβέρτα είναι κατασκευασμένη από απαλό και απαλό φλις, εξαιρετικά ευχάριστο στην αφή. Είναι αρκετά φαρδύ και έχει 2 στάδια θέρμανσης καθώς και 2 θερμοστάτες - η θέρμανση των δύο ζωνών είναι ανεξάρτητη μεταξύ τους.
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Γρήγορος χρόνος προθέρμανσης
- 2 επίπεδα θερμοκρασίας
- Αποσπώμενο καλώδιο και θερμοστάτης
- Διαστάσεις: 160x140 cm
- Ύλη: Πολική
- Ισχύς: 2x60W
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Διπλή ηλεκτρική κουβέρτα Ayco
Ξεχάστε το κρύο στο σπίτι
Η κουβέρτα είναι κατασκευασμένη από απαλό και απαλό φλις, εξαιρετικά ευχάριστο στην αφή. Είναι αρκετά φαρδύ και έχει 2 στάδια θέρμανσης καθώς και 2 θερμοστάτες - η θέρμανση των δύο ζωνών είναι ανεξάρτητη μεταξύ τους.
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Γρήγορος χρόνος προθέρμανσης
- 2 επίπεδα θερμοκρασίας
- Αποσπώμενο καλώδιο και θερμοστάτης
- Διαστάσεις: 160x140 cm
- Ύλη: Πολική
- Ισχύς: 2x60W
Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα |
| Εξουσία | 120 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 2 |
| Πλάτος | 140 cm |
| Μήκος | 160 cm |