- -3,58 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Найлон |
| Функции | Защита от прегряване |
| Част от тялото | Тяло |
| Използване за | Затопляне, Болки в гърба |
| Мощност | 420 W |
| Захранване | Мрежово |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Нива температура | 1 |
| Дължина | 15 cm |
| Тегло | 1.7 Kg |