- -3,58 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Nailon |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Zona corporala | Corp |
| Destinat pentru | Încălzire, Dureri de spate |
| Putere | 420 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Trepte temperatura | 1 |
| Lungime | 15 cm |
| Greutate | 1.7 Kg |