- -3,58 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Найлон |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα, Болки в гърба |
| Εξουσία | 420 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 1 |
| Μήκος | 15 cm |
| Βάρος | 1.7 Kg |