
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Бежoв |
| Материал | Плюш |
| Функции | Защита от прегряване, Загряване, Затопляне |
| Част от тялото | Тяло |
| Използване за | Затопляне |
| Мощност | 180 W |
| Захранване | Мрежово |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Нива температура | 10 |
| Ширина | 130 cm |
| Дължина | 180 cm |
| Тип продукт | Електрическо одеяло |
| Гаранция | 24 месеца |