(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υλικό | Βελούδο |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Ζέσταμα, Ζέσταμα |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα |
| Εξουσία | 180 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 10 |
| Πλάτος | 130 cm |
| Μήκος | 180 cm |
| Τύπος Προϊόντος | Електрическо одеяло |
| Εγγύηση | 24 месеца |