
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Bej |
| Material | Plush |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii, Incalzi, Încălzire |
| Zona corporala | Corp |
| Destinat pentru | Încălzire |
| Putere | 180 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Trepte temperatura | 10 |
| Latime | 130 cm |
| Lungime | 180 cm |
| Tip produs | Електрическо одеяло |
| Garanție | 24 месеца |