- -9,20 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Cив |
| Функции | Автоматично спиране, Защита от прегряване, Затопляне, LED |
| Част от тялото | Тяло, Крака, Врат, Гръб, Глава, Глезен, Колене, Лакът |
| Използване за | Затопляне |
| Мощност | 100 W |
| Захранване | Мрежово |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Нива температура | 3 |
| Ширина | 44 cm |
| Дължина | 33 cm |
| Тип продукт | Електрическа възглавница |
| Тегло | 0.320 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |