- -9,20 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή, Προστασία από υπερθέρμανση, Ζέσταμα, LED |
| Μέρος του σώματος | Σώμα, Πόδια, Λαιμός, Αυχένας, Κεφαλή, Αστράγαλος, Γόνατα, Ο αγκώνας |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα |
| Εξουσία | 100 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Πλάτος | 44 cm |
| Μήκος | 33 cm |
| Τύπος Προϊόντος | Електрическа възглавница |
| Βάρος | 0.320 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |