- -9,20 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Gri |
| Functii | Frânare automată, Protecția împotriva supraîncălzirii, Încălzire, LED |
| Zona corporala | Corp, Picioarele, Gât, Înapoi, Cap, Gleznă, Genunchii, Cot |
| Destinat pentru | Încălzire |
| Putere | 100 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Trepte temperatura | 3 |
| Latime | 44 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Tip produs | Електрическа възглавница |
| Greutate | 0.320 Kg |
| Garanție | 24 месеца |