- -23,06 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Бял, Червен |
| Част от тялото | Тяло, Крака, Гръб, Рамена, Ръце, Глезен, Колене, Лакът |
| Използване за | Затопляне, Болки в гърба, Ревматизъм |
| Мощност | 120 W |
| Захранване | Мрежово |
| Нива температура | 10 |
| Ширина | 160 cm |
| Дължина | 180 cm |
| Дължина на кабела | 240 cm |
| Тип продукт | Електрическо одеяло |
| Гаранция | 24 месеца |