- -23,06 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Alb, Rosu |
| Zona corporala | Corp, Picioarele, Înapoi, Arme, Mâini, Gleznă, Genunchii, Cot |
| Destinat pentru | Încălzire, Dureri de spate, Reumatism |
| Putere | 120 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Trepte temperatura | 10 |
| Latime | 160 cm |
| Lungime | 180 cm |
| Lungime cablu | 240 cm |
| Tip produs | Електрическо одеяло |
| Garanție | 24 месеца |