- -23,06 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Λευκό, Κόκκινο |
| Μέρος του σώματος | Σώμα, Πόδια, Αυχένας, Ώμοι, Χέρια, Αστράγαλος, Γόνατα, Ο αγκώνας |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα, Болки в гърба, Ревматизъм |
| Εξουσία | 120 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 10 |
| Πλάτος | 160 cm |
| Μήκος | 180 cm |
| Μήκος καλωδίου | 240 cm |
| Τύπος Προϊόντος | Електрическо одеяло |
| Εγγύηση | 24 месеца |