- -28,43 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Кафяв |
| Материал | Полиестер, Полар |
| Функции | Автоматично спиране, Защита от прегряване |
| Част от тялото | Тяло, Крака, Гръб, Рамена, Ръце, Глезен, Колене, Лакът |
| Използване за | Затопляне, Ревматизъм |
| Мощност | 120 W |
| Захранване | Мрежово |
| Нива температура | 8 |
| Ширина | 160 cm |
| Дължина | 150 cm |
| Тип продукт | Електрическо одеяло, Електрическо одеяло |
| Гаранция | 24 месеца |