- -28,43 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Maro |
| Material | Poliester, Polar |
| Functii | Frânare automată, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Zona corporala | Corp, Picioarele, Înapoi, Arme, Mâini, Gleznă, Genunchii, Cot |
| Destinat pentru | Încălzire, Reumatism |
| Putere | 120 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Trepte temperatura | 8 |
| Latime | 160 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Електрическо одеяло, Електрическо одеяло |
| Garanție | 24 месеца |