- -28,43 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Υλικό | Πολυεστέρας, Πολικός |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Μέρος του σώματος | Σώμα, Πόδια, Αυχένας, Ώμοι, Χέρια, Αστράγαλος, Γόνατα, Ο αγκώνας |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα, Ревматизъм |
| Εξουσία | 120 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 8 |
| Πλάτος | 160 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Τύπος Προϊόντος | Електрическо одеяло, Електрическо одеяло |
| Εγγύηση | 24 месеца |