- -25,56 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Cив |
| Функции | Автоматично спиране |
| Част от тялото | Врат |
| Използване за | Затопляне |
| Мощност | 100 W |
| Захранване | Мрежово |
| Автоматично изключване | 90 min |
| Нива температура | 3 |
| Ширина | 42 cm |
| Дължина | 62 cm |