- -25,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Gri |
| Functii | Frânare automată |
| Zona corporala | Gât |
| Destinat pentru | Încălzire |
| Putere | 100 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Oprire automata | 90 min |
| Trepte temperatura | 3 |
| Latime | 42 cm |
| Lungime | 62 cm |