- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή |
| Μέρος του σώματος | Λαιμός |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα |
| Εξουσία | 100 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Αυτόματο κλείσιμο | 90 min |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Πλάτος | 42 cm |
| Μήκος | 62 cm |