- -15,34 €
- Изчерпано
Подгряваща подложка Ayco AEB-221
- Мощност: 60 W
- Материал: Полар
- Размери:
Дължина: 150 см
Ширина: 80 см
- Tерморегулатор
- Дистанционно управление
- Две степени на затопляне/нагряване
- Защита против прегряване
- Захранване: Мрежово
- Цвят: Бежов
- Тегло: 1 Kg
*Продуктът не е предназначен за завиване, а за подгряване и се поставя върху матрак.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Подгряваща подложка Ayco AEB-221
- Мощност: 60 W
- Материал: Полар
- Размери:
Дължина: 150 см
Ширина: 80 см
- Tерморегулатор
- Дистанционно управление
- Две степени на затопляне/нагряване
- Защита против прегряване
- Захранване: Мрежово
- Цвят: Бежов
- Тегло: 1 Kg
*Продуктът не е предназначен за завиване, а за подгряване и се поставя върху матрак.
Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Бежoв |
| Материал | Полар |
| Функции | Защита от прегряване |
| Част от тялото | Тяло, Крака, Врат, Гръб, Рамена, Ръце, Глезен, Колене |
| Използване за | Затопляне |
| Мощност | 60 W |
| Захранване | Мрежово |
| Нива температура | 2 |
| Ширина | 80 cm |
| Дължина | 150 cm |