- -15,34 €
- Stoc epuizat
Placa de incalzire Ayco AEB-221
- Putere: 60 W
- Material: fleece
- Dimensiuni:
Lungime: 150 cm
Latime: 80 cm
- Termostat
- Telecomanda
- Doua grade de incalzire/incalzire
- Protectie impotriva supraincalzirii
- Alimentare: Retea
- Culoare: Bej
- Greutate: 1 Kg
*Produsul nu este destinat pentru ambalare, ci pentru incalzire si este asezat pe o saltea.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Placa de incalzire Ayco AEB-221
- Putere: 60 W
- Material: fleece
- Dimensiuni:
Lungime: 150 cm
Latime: 80 cm
- Termostat
- Telecomanda
- Doua grade de incalzire/incalzire
- Protectie impotriva supraincalzirii
- Alimentare: Retea
- Culoare: Bej
- Greutate: 1 Kg
*Produsul nu este destinat pentru ambalare, ci pentru incalzire si este asezat pe o saltea.
Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Bej |
| Material | Polar |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Zona corporala | Corp, Picioarele, Gât, Înapoi, Arme, Mâini, Gleznă, Genunchii |
| Destinat pentru | Încălzire |
| Putere | 60 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Trepte temperatura | 2 |
| Latime | 80 cm |
| Lungime | 150 cm |