- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υλικό | Πολικός |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Μέρος του σώματος | Σώμα, Πόδια, Λαιμός, Αυχένας, Ώμοι, Χέρια, Αστράγαλος, Γόνατα |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα |
| Εξουσία | 60 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 2 |
| Πλάτος | 80 cm |
| Μήκος | 150 cm |