- -13,52 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Син |
| Материал | Полиестер |
| Функции | Затопляне |
| Част от тялото | Врат |
| Използване за | Затопляне |
| Мощност | 60 W |
| Захранване | Мрежово |
| Нива температура | 3 |
| Ширина | 32 cm |
| Дължина | 40 cm |
| Дължина на кабела | 1.6 м |