- -13,52 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Λειτουργίες | Ζέσταμα |
| Μέρος του σώματος | Λαιμός |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα |
| Εξουσία | 60 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Πλάτος | 32 cm |
| Μήκος | 40 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,6 μ |