- -13,52 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Albastru |
| Material | Poliester |
| Functii | Încălzire |
| Zona corporala | Gât |
| Destinat pentru | Încălzire |
| Putere | 60 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Trepte temperatura | 3 |
| Latime | 32 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Lungime cablu | 1.6 m |