- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически фурни |
|
| Материал корпус | Метал, Пластмаса |
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Функции | Таймер, Защита против прегряване |
| Капацитет | 15 l |
| Тип готвене | Печене |
| Включени аксесоари | Реверсивна решетка, Тава за пица |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Мощност | 1300 W |
| Максимална температура | 230 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 18.7 cm |
| Ширина | 43.7 cm |
| Тегло | 5 Kg |