- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χωρητικότητα | 15 l |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αναστρέψιμη γρίλια, Ταψί για πίτσα |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εξουσία | 1300 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 18.7 cm |
| Πλάτος | 43.7 cm |
| Βάρος | 5 Kg |