- -10,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere: 1300 W
- Volumul util al cuptorului: 15 litri
- Control mecanic
- Temporizator mecanic
- Interval de temperatura: 100-230°C
- Control incalzire: sus/jos
- Picioare antiderapante
- Usa cu geam dublu
- Timer
- Indicator luminos de functionare
- Buton de pornire și oprire
- Protectie la supraincalzire
- Dimensiuni: Inaltime: 18,7 cm, Latime: 43,7 cm
- Accesorii incluse in set:
1 x tava pentru pizza
1 x Gratar
1 x Maner
- Culoare: Argintiu/Negru
- Tensiune de alimentare: 220-240 V, 50-60 Hz
- Greutate: 5 Kg
Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Material carcasa | Metal, Plastic |
| Culoare | Argint, Negru |
| Functii | Temporizator, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate | 15 l |
| Tip gatire | Coacere |
| Accesorii incluse | Grila reversibilă, Tava de pizza |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 1300 W |
| Temperatura maxima | 230 C |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Inaltime | 18.7 cm |
| Latime | 43.7 cm |
| Greutate | 5 Kg |